В екологічно чистій лісопарковій зоні передмістя Києва, всього в 10 хвилинах їзди від станції метро «Теремки», в 5 км від Києва активно ведеться будівництво житлового комплексу «Одеський квартал».

Цей стильний і затишний житловий комплекс комфорт-класу розташовується в селі Крюковщина Києво-Святошинського району, на кордоні з Гатне і недалеко від Одеської траси. Таким чином, у мешканців «Одеського кварталу» буде кілька шляхів заїзду в комплекс: через Вишневе з Кільцевої дороги і з Одеської траси через Гатне, що дуже зручно, враховуючи завантаженість транспортних магістралей.

Місце розташування ЖК унікально навіть для цієї, останнім часом уподобаної забудовниками, місцевості: по сусідству знаходиться ліс і озера, чисте і свіже повітря, а інфраструктура району стрімко розвивається.

Житловий комплекс Одеський квартал

«Одеський квартал» складається з двох житлових будинків заввишки 9 і 10 поверхів, які відповідають класу «комфорт» і навіть перевершують його. Проект передбачає просторі планування – від 43 квадратних метрів для однокімнатної квартири, від 62 кв. м – для двокімнатної і від 82 метрів – для трикімнатної. Планування при цьому ергономічні і зручні – без зайвих кутів і довгих холів, зате з невеликими зручними лоджіями, високими стелями, які візуально збільшують простір, великими панорамними вікнами.

Звичайно, забудовник передбачив благоустрій території та необхідну внутрішню інфраструктуру. На території буде обладнано дитячий майданчик і власний невеликий парк. На перших поверхах розташуються магазин, кафе, салон краси і клуб дитячого розвитку. Окремий майданчик на території ЖК передбачена під безкоштовний наземний паркінг для мешканців.

Технологія і матеріали будівництва

Будинки зводяться з червоної керамічної цегли з товщиною стіни в 60 см. Утеплення буде проводитися мінеральною ватою, а крім цього в будинках передбачена поліпшена тепло- і звукоізоляція, що рідкість для сьогоднішніх новобудов навіть преміальних сегментів.

Другий бонус – це індивідуальні котли для автономного опалення, які дістануться покупцям в подарунок.

Акції на покупку квартири

Акційна цінова пропозиція від 16 000 грн за кв. метр сьогодні можна назвати одним з кращих в регіоні Крюківщини – Вишневого – Гатне. Також є розстрочка від забудовника і девелопер гарантує покупцям низькі витрати на оформлення угоди купівлі-продажу квартир.

Купити квартиру в ЖК Одеський Квартал в Крюковщине